Reisimängust


Lae alla "Aasia reis" reeglid
Lae alla "Euroopa reis" reeglid

Idee Hariva ja lõbusa reisiteemalise lauamängu idee tekkis sõpradega koos reisil olles, kui avastasime järjekordselt, kui palju huvitavat võiks erinevate riikide kohta teada, aga kahjuks ei tea ... Muidugi võiks entsüklopeediatest, geograafiaõpikutest ja Wikipeediast kõik maailma riigid selgeks õppida, aga kui nii tubli ei ole, siis oleks ju tunduvalt toredam teadmisi omandada lõbusalt koos sõpradega aega veetes ja näiteks vastavat lauamängu mängides!?

Probleem Geograafilisi lauamänge on tegelikult päris palju ja nii sai peale reisi hakatud müügis olevaid lauamänge kokku ostma, et sobiv hariv ja lõbus mäng leida, kuid üllatuslikult tuli välja, et enamus neist on väga kuivad, faktipõhised ja tihti ka keeruliste reeglite, mida on reaalselt väga igav või raske mängida ja nii ei pääse ka mängude hariduslik külg esile.

Lahendus Ükski lauamäng või raamat ei asenda küll reaalset reisimist, kuid loodetavasti on Euroopa Reis siiski osaline lahendus, kus on tegu ühelt poolt väga lihtsa, lõbusa ja kaasahaarava lauamänguga ja samas ka sisuka, huvitava ja hariva väikese entsüklopeediaga ning pakub inimestele nii toredat meelelahutust kui ka harivat informatsiooni.